.

.

New
widewins Човечки скелет Велосипедизам Облека Ракав Тркачки Велосипед возење Велосипед Носат Ropa Ciclismo MTB Велосипед Облека Велосипедизам Џерси 5384

widewins Човечки скелет Велосипедизам Облека Ракав Тркачки Велосипед возење Велосипед Носат Ropa Ciclismo MTB

DEN 814.00
DEN 1029.60

Количина на стоки
Достапно

Скриени пред патент.
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
Дизајн & Cut; 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси.
Изберете големина : ве Молиме да се стави големина сакате во порака.
Висок Квалитет на Патент; WIDEWINS прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања. според вашите предмети. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
pls бидат внимание дека : времето за Испорака е во голема мера зависи од трети лица за логистика и Царина.
Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Ве молиме проверете внимателно.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги. Ви благодариме.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката.16
wy-приклучок-крај
widewins Човечки скелет Велосипедизам Облека Ракав Тркачки Велосипед возење Велосипед Носат Ropa Ciclismo MTB Велосипед Облека Велосипедизам Џерси 5384-5385
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.

Карактеристики на стоката

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
widewins
Функција:
Анти-пот,Анти-Pilling,Рефлексивни,Дише,Џебови,Брзо Сува
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Ткаенина Тип:
Џерси
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат