.

.

New
Занаети бронзена статуа gilt fengshui Севиџ животно ѕвер Леопард Пантер Cheetah статуа

Занаети бронзена статуа gilt fengshui Севиџ животно ѕвер Леопард Пантер Cheetah статуа

DEN 7344.00
DEN 8640.00

Количина на стоки
Достапно

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети ..
Опис на проектот : Димензии : Висина : 5.11 инчи Долго : 10.23 инчен Ширина : 6inch Димензии : Висина : 13cm Долго : 26cm Ширина : 15cm Тежина : 2.8 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : бронзени gilt Превозот цена од Воздух Пошта ЕМС(7-15 дена ) : $Слободен Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Тема:
Маскота
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат