.

.

New
2 парчиња 1156 50W КИЛИБАР/Портокал CANBUS ГРЕШКА СЛОБОДНИ Кри Чипови Led PY21W 581 BAU15s форумот иглички ДОВЕДОА Автомобил Индикатор се Претвори Сигнал Светла

2 парчиња 1156 50W КИЛИБАР/Портокал CANBUS ГРЕШКА СЛОБОДНИ Кри Чипови Led PY21W 581 BAU15s форумот иглички

DEN 1344.00
DEN 1680.00

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Едноставно се отстранат постојните сијалица, и го замени со thi супер светло 50w сијалица. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Фали екстремни осветленост од мала потрошувачка на енергија, тие се совршена замена за надградба за вашиот лица cator светилки.Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.КУТИЈА , ве Молиме оставете ни валидна Адреса & Поштенски Код.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сепак во многу ретки случаи, некои возила не бараат дополнителни отпор или декември oders.

Карактеристики на стоката

Емитуваат Боја:
Жолта
Wattage:
50W
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
BAU15S
Објектот Тежина:
10g
Име На Модел:
1156
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
Yadasatuna
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат