.

.

New
BOROSA Микро Отвори CZ Круг Око Pendant Кубни Циркони Црното Злато Сребрена Боја Часовник уроци Pendant за Жените Ѓердан WX383

BOROSA Микро Отвори CZ Круг Око Pendant Кубни Циркони Црното Злато Сребрена Боја Часовник уроци Pendant за

DEN 1231.00
DEN 1368.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Кубни Zicronia Камен Големина : Камен Големина : 33x33mm Дебелина : 3мм Тежина : Околу.6.5~7.0 g
Метал заврши : Цинк Легура OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WX383
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
BOROSA
Обликотшема:
Круг око
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Камен големина:
Прибл.
Дебелина:
Прибл.3мм
Тежина:
6.5~7.0 g
Тип На Објект:
Pendant
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Облик/Шема:
Круг око
Pendant тип:
Лизгајте
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат