.

.

New
20PCS 12V Мини Рокер Switch Led Точка 3PIN ON-OFF осветлени Автомобил Табла за да се Префрлате Switch Круг Прекинувач Со Водоотпорен Капа

20PCS 12V Мини Рокер Switch Led Точка 3PIN ON-OFF осветлени Автомобил Табла за да се Префрлате Switch Круг

DEN 220.80

Количина на стоки
Достапно


12 V Со Led Мини Рокер Switch 3 PIN ON-OFF осветлени Автомобил DIY Табла за да се Префрлате Вклучите-0 FF Моќ Push Button
Пакување за 20 Pcs
Switch Детали :
Можете да ги купите како подолу :
+
=>
Големината Дијаграм Референца :
Вистинскиот Резултат кога светлото за вашиот референца.

Карактеристики на стоката

Напон:
12V LED
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
Рокер Префрлате
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
сертификација:
CE,CCC,RoHS
тековната:
15A
Карактеристики:
тркалезна форма форма
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат