.

.

New
1PC Gourd во Облик на Прав Козметички Издувам Три-Димензионални Латекс Шминка за Убавина Алатки 3MAR16dropship

1PC Gourd во Облик на Прав Козметички Издувам Три-Димензионални Латекс Шминка за Убавина Алатки 3MAR16dropship

DEN 56.00
DEN 79.68

Количина на стоки
Достапно


1 PC Gourd во Облик на Прав Козметички Издувам Три-Димензионални Латекс Шминка за Убавина Алатки Levert Dropship
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјал : Сунѓерот
Висок Големина : 4.6 cm/1.82"
Дијаметар Големина : 3.2 cm/1.26
Ви даде беспрекорна фондацијата апликација секој пат.
Не ленти и без области со премногу шминка или премалку.
Make up Blender Сунѓерот , ќе се применуваат за тоа како Про
Ако се користи на дневна основа, ние го препорачуваме миење на сунѓерот еднаш неделно со блага чистење.
Бебе шампон или било ниско sudsing сапун ќе работат. Исплакнете и се исуши.
Пакет Содржина :
1 PC Gourd во Облик на Три-Димензионални Латекс Прав Издувам Шминка за Убавина Алатки (без мало пакет)

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OutTop
Број На Модел На:
Козметички Издувам
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
Refer to details
Количина:
1pc
Тип На Објект:
Козметички Издувам
Пол:
Жените
Количина:
1pc
Висок Големина:
4.6 cm/1.82
Дијаметар Големина:
3.2 cm/1.26
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат