.

.

New
5D Diy Дијамант Везови Животни Дијамант Мозаик Еднорог И Птици Дијамант Сликарство Крстот Бод Свадба Оркестарот Ѕид Налепница ZS

5D Diy Дијамант Везови Животни Дијамант Мозаик Еднорог И Птици Дијамант Сликарство Крстот Бод Свадба Оркестарот

DEN 200.00
DEN 266.88

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
20X20, 30X30, 40X40, 50X50, 50X55
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45 боја за нормално
tapy:
Вез крст
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат