.

.

New
Танчерка е Избор Деца Виолетова Најлон/Lycra Ремени Двојно Camisole Леотар со Малку Пред Девојки Балет Gymanstic Dancewear

Танчерка е Избор Деца Виолетова Најлон/Lycra Ремени Двојно Camisole Леотар со Малку Пред Девојки Балет Gymanstic

DEN 984.00

Количина на стоки
Достапно


Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Деца Балет Dancewear Најлон/Lycra Леотар со Голи Вметнете Пред Јасна Еластична Ремени Девојки Перформанси Bodysuit Полна Големина Боја на Располагање
1, Големина На Табелата
Pleasse проверете ја големината на табелата внимателно :
2, Боја Шема
Ве молиме, изберете без оглед на бои и големини сакате. Ние прифаќаме мешани бои и големини.
3, Точка Детали :
1) Двоен Camisole Леотар, Малку Пред се, V Вратот, Низок Назад, Полн Поставата внатре (во Внатрешноста Поставата го прави удобен за носење и да го покрие вашата приватност);
2) Погодни за Балет Танц Пракса или оценување ;
3) Рака мие со ладна вода, не кајгана, висат сува.
4, Квалитетот Детали :

Карактеристики на стоката

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
D001-2
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез
Функција:
се водат
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
Стил:
Bodysuit
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз
Место:
Салата
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат