.

.

New
Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит Одлуки Додаток

Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит

DEN 132.00
DEN 222.72

Количина на стоки
Достапно


Jemmin 2017 Нов Дизајн Нерегуларни Отвори Обрачот Обетки Додатоци 925 Фунта Сребро За DIY Наоѓање на Накит Одлуки Додаток
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Sterling Silver
Количина : 2 КОМПЈУТЕРИ

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
P9001
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат