.

.

New
Облаците Форма Јаглероден Челик Сечење Сечење Умре Матрицата DIY Бележник Албум Занает Картичка Занаетчиски Уметност Алатки

Облаците Форма Јаглероден Челик Сечење Сечење Умре Матрицата DIY Бележник Албум Занает Картичка Занаетчиски

DEN 61.00
DEN 84.96

Количина на стоки
Достапно


100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Сребрена
Материјал : Јаглероден челик
Модел : како слика се прикажани
Погоден за Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум, DIY Занает, и др.
Големина на стан : како слика се прикажани
Количина : 1 PC
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC x Умира Матрицата
'
'

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Сечење Умре Матрицата 3T00168
Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Погоден за:
Scrapbooking, Хартија Картичка, Втиснување, Албум, DIY Занает, и др
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.04kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат