.

.

New
топла продажба!! 20 Пара 3D MINK лента Трепки Природно Трепките Професионални висок квалитет Шминка Трепките рачно изработени бесплатен превозот

топла продажба!! 20 Пара 3D MINK лента Трепки Природно Трепките Професионални висок квалитет Шминка Трепките

DEN 1574.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Навивам:
D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
3D strip lashes
Број На Модел На:
во дресот на трепките
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
1 парови
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Трепките Квалитет:
меки и удобни
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Goup
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат