.

.

New
Универзален Автомобил Турбо Звук Свирче Пригушувач Издувни Цевки Звук Свирче Универзална Авто BOV Турбо Симулатор Пригушувач 3 Бои Големина S

Универзален Автомобил Турбо Звук Свирче Пригушувач Издувни Цевки Звук Свирче Универзална Авто BOV Турбо Симулатор

DEN 118.00
DEN 148.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Лесно да се инсталира, прекрасен изглед, многу модерен, ниска цена, е првиот избор за декоративни автомобил.
Должината на производот е само должината на свирче, а не должината на фиксна рамка
Широко се користи за сите возило модели.
Под премисата на соодветна инсталација големина, подобро да се избере поголем големина.
За мали output volume автомобил, подобро е да изберете големи димензии, за големи output volume автомобил, подобро да се избере малку помали, бидејќи принципот на свирче звукот е да се потпираат на протокот на воздух, голема зафатнина, поголема свирче, повеќе веројатно да се направи звук.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна, Црвена, Сина
Големина : S
Материјал тип : Железо + алуминиумски
Надворешен тест за потврдување : ISO9001
производ Големина : Прибл. 55 X 17 X 55мм/2.16 X 0.66 X 2.16"
Бруто Тежина : Околу. 71g
Нето Тежина : Околу. 68g
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Автомобил Турбо Звук Свирче

Карактеристики на стоката

Монтажа Позиција:
Задните
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Осветленост Дел Број:
Автомобил Турбо Звук Свирче
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Автомобил Турбо Звук Свирче
Специјални Функции:
Широко се користи за сите возило модели.
Производителот Дел Број:
ISO9001
Бренд Име:
VODOOL
Тип:
Micropole Пригушувач
Карактеристики 1:
Автомобил Турбо Звук Свирче Пригушувач На Издувните Гасови
Карактеристики 2:
Звук Свирче
Карактеристики 3:
турбо симулатор
Карактеристики 4:
автомобил-стил
Карактеристики 5:
Издувна Цевка Пригушувач
Карактеристики 6:
Големина S 3colors
Карактеристики 7:
мотоцикл издувни
Карактеристики 8:
мотоцикл издувните пригушувач
Карактеристики 9:
Автомобил Стил
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат