.

.

New
Нова Жешка Варен леб машина дома целосна автоматска интелигентни и кнедли од ориз торта торба Леб Одлуки AMB-512 Леб машина 220V

Нова Жешка Варен леб машина дома целосна автоматска интелигентни и кнедли од ориз торта торба Леб Одлуки AMB-512

DEN 5339.52

Количина на стоки
Достапно


Нова Жешка Варен леб машина дома целосна автоматска интелигентни и тестенини
торта од ориз торба Леб Одлуки AMB-512 Леб машина 220 V
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Опис :
Име : AMB-512 леб машина
Напон : 220 V
Моќност : 460 W
Номинална капацитет : 750 G-900 G
По пакување големина : 42 * 35 * 32 CM
Тежина : 5 KG
Јачина на звук : 9.41 KG

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ZJMZYM
Контролирање На Режимот:
Компјутеризирана
Број На Модел На:
AMB-512
Напон (V):
220v
Времето на пазарот:
Мај-15
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Печење Кабина:
Над 5
Функција:
Месење Тесто
Мешање На Ножот:
Еден Мешање На Ножот
Лагер Материјал :
Метал
Номинална Фреквенција:
50Hz
Греење Метод:
Електрични Апарати Цевка
LCD:
Yes
Капацитет:
1001-1200g
Max. Резервација Време:
12-16 часа
Моќност (W):
460w
производ nunber:
G930
Име:
AMB-512 леб машина
Напон:
220V
моќност:
460w
Номинална Капацитет:
750G-900G
По пакување големина:
42 * 35 * 32CM
Тежина:
5KG
јачина:
9.41 KG
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат