.

.

New
Vehemo Карбонски Влакна Автомобил тело Заврши Алатка за Сечење Сечење Апликација сечилото рециклирање Нож Багра Алатка за Безбедност на Винил Машина

Vehemo Карбонски Влакна Автомобил тело Заврши Алатка за Сечење Сечење Апликација сечилото рециклирање Нож Багра

DEN 64.00
DEN 78.72

Количина на стоки
Достапно

торба
Спецификации :
Состојба : 100% сосема нов.
Боја : Портокалова
Материјал : Пластика
Производ големина : 100*58*20mm
Пакетот вклучува :
1x Винил машина филм

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Vehemo
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
1
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат