.

.

New
16V 3.75 A 60W лаптоп ac адаптер FMV-AC324 полнач за Fujistu FMV-Стилистичка TB12/R TB12/S TB15/Б TB80 TB93/Б

16V 3.75 A 60W лаптоп ac адаптер FMV-AC324 полнач за Fujistu FMV-Стилистичка TB12/R TB12/S TB15/Б TB80 TB93/Б

DEN 507.84

Количина на стоки
Достапно

16 V 3.75 A 60 W лаптоп ac адаптер FMV-AC324 полнач за Fujistu FMV-Стилистичка TB12/R TB12/S TB15/Б TB80 TB93/B АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Fujistu Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 60 W Излезен Напон : 16 V Излез Тековната : 3.75 A Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Карактеристики на стоката

Излезниот Напон:
16V
Излезна Струја:
3.75 A
Број На Модел На:
FMV-AC311S
Компатибилен Бренд:
За Fujitsu
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат