.

.

New
60pcs Американската Денот на Независноста Миленичиња Куче коса лакови Куче Дијамант лакови за коса додатоци Куче Чешлање Производи

60pcs Американската Денот на Независноста Миленичиња Куче коса лакови Куче Дијамант лакови за коса додатоци

DEN 820.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Предмет : 60pcs Американската Денот на Независноста Миленичиња Куче коса лакови Куче Дијамант лакови за коса додатоци Куче Чешлање Производи
Материјал : Лента
Големина : 4.5-5 CM
КОЛИЧИНА : 60pcs
Фабриката директно продава, Голема Количина на залиха
Се враќа
Вашето задоволство е наш приоритет. Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! По добивањето на пакетот и да најдат предмети се неисправни, ве молиме да ни обезбеди некои photoes за размена или наплата.
Ние прифаќаме се враќа во рок од 30 дена по содржина испорака. Ве молиме овозможи 24 - 48 часа за одговори на вашата е-пошта . Понуди : Безусловна наплата / 100% задоволства / Надмине вашите очекувања Услуга : 100% Наплата / 100% Кредитни / 100% Замена / 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам !!!

Карактеристики на стоката

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Име:
куче neckties
Бои:
микс боја
Пакет:
60pcs
Големина:
4..5-5CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат