.

.

New
Смешни Детски Креативен Творец Одлука Нишалото Динамичен Биро Играчка Подарок Бебе Деца Практична И Интерактивна Играчки Творец Одлука За Топка

Смешни Детски Креативен Творец Одлука Нишалото Динамичен Биро Играчка Подарок Бебе Деца Практична И Интерактивна

DEN 192.00
DEN 215.04

Количина на стоки
Достапно


Креативни Творец Одлука Топката Нишалото Динамичен Биро Играчка Подарок Декорација
Клучен Збор : Творец Одлука За Топка
Опис :
Предмет : Творец Одлука За Топка
Материјал : Пластични + Метал
Боја : Како на сликата
Примена : Вистина Или Предизвик/помага да се направи dicision/декорација
Обезбедува со 6 опции за случајно да се избере
Ова е производ кој работи преку магнетна сила (без потреба од батериско напојување)
1 X Творец Одлука За Топка
[imagelist] [/imagelist]

Карактеристики на стоката

Материјал:
Метал
Батеријата:
No
Димензии:
Како што е прикажано
Возраст Опсег:
> 3 години
Mfg Серија Број:
Играчка
Број На Модел На:
Играчка
Пол:
Унисекс
Тема:
Наука
Предупредување:
Други
Бренд Име:
VKTECH
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат