.

.

New
Danganronpa Dangan Ronpa Chiaki Nanami Мачка Торба За Cosplay mp000767

Danganronpa Dangan Ronpa Chiaki Nanami Мачка Торба За Cosplay mp000767

DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно

Des cription : Материјал : кадифен Страна : 50*30 cm Тип : 100% сосема нов и никогаш не се користи за Напредок : направен време 10-20 дена,превозот време 10-15 дена..ако сакате да се добие тоа во брзање, plesae контактирајте со нас пред да нарачате.. - Превозот : Ние превозот во целиот свет,ние ќе превозот со USPS,DHL,EMS,хонг конг Пост,превозот време 7-20 дена,повеќето земји се за бесплатен превозот,некои земји треба да се екстра трошоците за превозот,ако се збуни,ве Молиме контактирајте со нас пред цел.. за нас : Pro Cosplay специјализирана онлајн Продавница кои прават нарачана cosplay костими, перики, додатоци. Почнавме cosplay бизнис на нашиот сопствен сајт во 2010 година. Сега ние се продаваат илјадници предмети на нашиот сајт и имаат многу регистрирани членови кои сакаат на нашите производи и услуги.Во исто време,Нашите Ebay продавница е креирана на 1 август 2010 година, се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас. Ние ќе се потрудиме да ви ги понудиме задоволство и голема cosplay производи ^^ Враќа Политика : Оваа Ставка е Сосема Нови Вистински Слики на објектот, кои се прикажани погоре, ве Молиме отворете пакет, кога се изразуваат избавител е на сцена. Ако мислите дека костимот не е ист како на сликата покажува. Ве молиме не пријавете се и нека избавителот се врати тоа директно, инаку ние не го прифати размена на Повратни информации : Ние нема да бидат одговорни за било каква изгуби или оштети во текот на пратката ако купувачот избира не за да додадете осигурување.Ако купувачот реагира дека тој или таа dosen не добиете предмети ние сме испратени надвор ,ние само ќе го потврдуваме со добивањето или враќање пакет или изгубени податоци од ПОСТ. ние ќе ги провери протокот со ПОСТ ,ако било каква измама се врти, лоша повратна информација нема да биде дадена.

Карактеристики на стоката

Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
chiaki nanami
Материјал:
Кадифен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат