.

.

New
10pcs/многу ProgrammerTesting Клип SOIC 8 НАТОПИ 8 Pin IC Алатки Чип Начин SMD Програмирање SOP8 Брзо Директно Менгеме

10pcs/многу ProgrammerTesting Клип SOIC 8 НАТОПИ 8 Pin IC Алатки Чип Начин SMD Програмирање SOP8 Брзо Директно

DEN 3724.00
DEN 4330.08

Количина на стоки
Достапно

10pcs/многу Programmer Testing Клип SOIC 8 НАТОПИ 8 Pin IC Алатки Чип Начин SMD Програмирање SOP8 Брзо Директно Менгеме
ТЕСТ КЛИП, SOIC 8/ SOP8 : Конектор тип : Тест Клип
Pin формат : SOIC / СОП
Материјал, контактирајте : Бакарни Легури
Позлата, контакт : Злато
Теренот доведе : 2.54 mm
Теренот ред : 3.81 mm
pin за да го pin проред 1.27 mm
Пакет се вклучени : 10 x Нови SOIC8 SOP8 Флеш Чип IC Тест Клипови Штекер Adpter bios-от/24/25/93 Програмата р

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
SC001
Материјал:
бакар никел позлата
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат