.

.

New
1pcs/многу BD82HM76 SLJ8E SLJBE BD82HM77 SLJ8C BD82HM70 SJTNV SLJ8F Нови оригинални

1pcs/многу BD82HM76 SLJ8E SLJBE BD82HM77 SLJ8C BD82HM70 SJTNV SLJ8F Нови оригинални

DEN 902.40

Количина на стоки
Достапно


Опис на производот Добредојдовте на нашата продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена Зошто да не изберете нас : 1. Сите продажба на стоки инвентар, ние може да ви испрати по два работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стоки (во истата продавница) Но што е уште поважно, ќе се добие најниска цена. Испорака и Плаќање 1. Ние можеме да брод на стоки на светот, ние сме испратени до многу места и Земји како што се : САД, Шпанија, Франција, Иран и така натаму. 1. На превозот надомест е евтин, ние може да ви испрати од DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, Кина Пост воздухопловната. 2. Плаќање безбеден, удобен, и можете да ме плаќаат со кредитна картичка (Visa или Master Card) во онлајн или други политика на Враќање Нашата посветеност Вашето задоволство е наша цел! 100% Задоволството Загарантирани! Ова е нашата посветеност да бидете сигурни дека сте 100% задоволни'

Карактеристики на стоката

Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
Број На Модел На:
BD82HM76
is_customized:
Yes
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
AC
Напон:
5V
Употреба:
Општа Намена
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат