.

.

New
Medicated Пигмент Medicated Белење Крем Крем Пеги грижа Луничка Chloasma Отстранување

Medicated Пигмент Medicated Белење Крем Крем Пеги грижа Луничка Chloasma Отстранување

DEN 502.00
DEN 611.52

Количина на стоки
Достапно


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",
Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^-^
Реши 7 видови Пигмент Места :
Senilepigment Места
Зрачење Пигментните Дамки
Стрес на Работа Предизвикана пигментните дамки
Изложени премногу под сонцето
По Бебето
По акни, лево пигментните дамки
Ендокрини dyscrasia
На ветер :
Се примени на дамки по чистење на лицето во наутро и навечер. потоа направи масажа со круг.
По се примени за 3-4 дена ,потоа може да се примени на крем за целото лице.
На еден третман е : 4 botttles.
Забелешка : за Белење на заби и Темни дамки отстранување треба да бидете трпеливи.Кожата може да се промени целосно, во 30 дена или така.
Според различни физички ,кожата е различен. Па дури и да не се види резултат на тоа во кратко време.Ве молиме запомнете да инсистира на тоа.
Некој дури и види резултат во неколку дена ,ве Молиме да не престанете да го користите.треба да се користат за уште еден ,а потоа би можел да остане резултат.
Пакет Се Вклучени :
1 Шише Medicated Крем


Карактеристики на стоката

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Сертификат Број:
xx
GZZZ:
YGZWBZ
Број На Модел На:
Medicated Крем
Пол:
Женски
сертификација:
GZZZ
Состојка:
Како што е прикажано
Функција:
Белење
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
Како што е прикажано
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат