.

.

New
FT300.80C.012, воздухот сад за Foton Lovol трактор 30-40 серија

FT300.80C.012, воздухот сад за Foton Lovol трактор 30-40 серија

DEN 2064.00
DEN 2293.92

Количина на стоки
Достапно


Дел име : воздушен брод
Дел број : FT300.80 C.012

Карактеристики на стоката

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AGRITALK
Број На Модел На:
FT300.80C.012
is_customized:
No
Материјал:
Легиран челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат