.

.

New
RM1-0659 ЗА LASERJET 1010 1015 1012 1018 1020 M1005 ИЗЛЕЗ ХАРТИЈА TRAYPRINTER ДЕЛОВИ

RM1-0659 ЗА LASERJET 1010 1015 1012 1018 1020 M1005 ИЗЛЕЗ ХАРТИЈА TRAYPRINTER ДЕЛОВИ

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Контакт Со Нас На :
S kype : чен.huaijun
Whatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : LASERJET 1020 1010 1018 1005 MFP СЕРИЈА Пакување Листа : 1 PCS X ОД ХАРТИЈА се ОБИДЕ
Ние брод објекти надвор во рок од 2 работни дена по плаќање!
Ние брод за снабдување адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса при донесувањето на плаќање!
Предмети ќе се испраќаат преку Пост, e Packet, EMS или DHL во зависност од ситуацијата!
Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Купувачот може да се врати ставки назад кон нас за замена или рефундирање во рок од 30 дена по купувањето!
Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба!
Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Ве молиме контактирајте со нас прв доколку постои било каков проблем со објектот или испорака!
Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака, како e-mail може да биде доставена до несакана пошта кутија!

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
LASERJET 1010 1015 1012 1018 1020 M1005 M1120
Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат