.

.

New
LCLL-1x Дрвени Играчки Детска Музика Едукативни Играчки--Случаен Боја

LCLL-1x Дрвени Играчки Детска Музика Едукативни Играчки--Случаен Боја

DEN 87.00
DEN 94.56

Количина на стоки
Достапно

Дрвени flute играчки наменети за деца
Убави и шарени дезени печатени на дрво flute
Направи убава звук, лесно и забавно да се игра со
Одлична музика образовни играчка за деца
Материјал : Дрво и пластика
Лесен и пренослив
Боја : Избрани бои и дезени, ќе испрати еден случајно.
Flute големина : Прибл. 20 x 2.6 cm
Пакетот Вклучува : 1 x Flute дете е играчка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.
Дрвени flute играчки наменети за деца
Убави и шарени дезени печатени на дрво flute
Направи убава звук, лесно и забавно да се игра со
Одлична музика образовни играчка за деца
Материјал : Дрво и пластика

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат