.

.

New
Жените Симпатична Зајакот Шема Памук Не се лизга Силикони Лето Чорапи 5 Бои на Слатка Убави Тенки Пролет, Есен Квалитет Sock Влечки

Жените Симпатична Зајакот Шема Памук Не се лизга Силикони Лето Чорапи 5 Бои на Слатка Убави Тенки Пролет, Есен

DEN 402.00
DEN 804.48

Количина на стоки
Достапно


10 Пара/ многу
Жените Симпатична зајакот шема Памук Не се лизга Силикони Лето Чорапи 5 Бои Прекрасна Слатка Ултра-тенок Пролет, Есен Квалитет Sock Влечки
Костим за сезона : Пролет,лето, есен,зима Големина : Бесплатно( еднаков 34-42)
Материјал : ПАМУК
Применливи Пол : одговара за жени

Карактеристики на стоката

Големина:
Eur 34 To 42
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
АК-M097
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи
Главната ткаенина состав:
Памук
Главната содржина на ткаенина содржина:
70%
Производот Категорија:
Невидливи чорапи
Место на Потекло:
Jinhua
Стил:
Слатка
Функција:
Пот апсорпција, скришум, анти триење
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Шема:
Цртан филм
боја:
каки, црна, розова, сива,црна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат