.

.

New
NORRATH Симпатична Kawaii Канцелариски Овошје Забелешка Мемо Влошки Преносни Нула Хартија Notepads Пост Леплива Apple Форма за Статистика Училиште Подарок

NORRATH Симпатична Kawaii Канцелариски Овошје Забелешка Мемо Влошки Преносни Нула Хартија Notepads Пост Леплива

DEN 60.00
DEN 75.84

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Стил:
Мемо Влошки
Бренд Име:
Norrath
Лепило Или Не:
No
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Лабава Лист
Број На Модел На:
BQ1004
Магнетизам:
No
Големина:
92*45mm
боја:
црвено јаболко
Внатрешните Страници:
140
Стил:
Креативни Мемо Влошки
Употреба:
Chool/ Office/ Подарок
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат