.

.

New
Парична Казна Guage Широк Игла Богородица Убиец Џемпер Backless Џемпер Жените Долго Turtleneck Pullover Отвори Врати Во Вест Плетени Cosplay

Парична Казна Guage Широк Игла Богородица Убиец Џемпер Backless Џемпер Жените Долго Turtleneck Pullover Отвори

DEN 541.92

Количина на стоки
Достапно

Парична Казна Guage Широк Игла Богородица Убиец Џемпер Секси Backless Џемпер Жените Долго Turtleneck Pullover Отвори Врати Во Вест Плетени Џемпер
Големина информации :
Бесплатни големина одговара на сите.
Должина 78cm/Биста 92cm.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
YJ0000512
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Вест, Без Ракави
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
QIUQUE
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат