.

.

New
[Детектив Конан] ЛАСЕРСКИ Clamshell Аниме Види Водоотпорен Манга Улога Часовници Cosplay Цртан Лик Shinichi За Деца Подарок

[Детектив Конан] ЛАСЕРСКИ Clamshell Аниме Види Водоотпорен Манга Улога Часовници Cosplay Цртан Лик Shinichi

DEN 1016.00
DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно


Гаранција
1.Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2.Ние прифаќаме купувачот е добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство.
3.Ние постојано ќе даде купувачи на повластен корист цена и внимателен честитки.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди .
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативна (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме нашите
најдобро е да се реши проблемот и да ви даде среќен шопинг искуство.
Контактирајте со нас
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на стоката

Возраст Опсег:
> 14 години,12-15 Години,Grownups
Верзија Тип:
Второто Издание
Бренд Име:
Xingyunshi
Предупредување:
Избегнувајте силно се намалува или удирање
Димензии:
Други
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Други
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
Метал
Големина:
One Size
боја:
Black & Сребрена & Розово злато
Батеријата:
Две батерии CR2032
Рака материјал:
СТП Кожа
Затворач Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Со ласерска светлина
Рака Големина(cm):
Околу 23.5*2.55 & 24.7*1.7
Случај Големина(cm):
Околу 5.15*4.67 & 4.8*4
Лагер Големина(cm):
Околу 13.7*4.2
Случај Обликот:
Круг
Пакување:
Пакување кутија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат