.

.

New
2017 НОВИ КАС-685 E-рамни алто saxophone музички инструмент и промотивни EMS / DHL превозот

2017 НОВИ КАС-685 E-рамни алто saxophone музички инструмент и промотивни EMS / DHL превозот

DEN 14352.00

Количина на стоки
Достапно


2017 НОВИ КАС-685 E-рамни алто saxophone музички инструмент и промотивни EMS / DHL превозот

Карактеристики на стоката

Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Бренд Име:
L&К
Број На Модел На:
КАС-685
Глава Материјал:
bakelite
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат