.

.

New
5pcs/многу Големо Бебе унисекс Шапка beanie Флорални Голем лак млади девојки и момчиња Новороденче Болница Шапка бебе додатоци 6 Бои

5pcs/многу Големо Бебе унисекс Шапка beanie Флорални Голем лак млади девојки и момчиња Новороденче Болница

DEN 662.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Достапно

5pcs/многу Големо Бебе унисекс Шапка beanie Флорални Голем лак млади девојки и момчиња Новороденче Болница Шапка бебе додатоци 6 Бои Големина( Приближно ) :
Една големина : Капа : 15*15cm(L*W); Bowknot : 10*9cm(L*W). Одговара за 0~6 месеци
Карактеристики : Нова & Висок Квалитет Бои(Дизајн) : како се покаже Внимание :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ве молиме проверете ја големината табела внимателно пред да се одржи редот.
Како различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,
ви благодариме за вашето разбирање.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации.
2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Повеќето од произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.
1. ПОДГОТВИ ИСПОРАКА ВРЕМЕ : Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 3-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. 2. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА : Russion/САД бесплатен превозот од e-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги. 3. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. 4. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна.

Карактеристики на стоката

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
14409
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
HONNNMOR
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат