.

.

New
ABWE Најдобри Продажба 7 Мозокот Закачка Метална Жица IQ Загатка Прстен Тест Ум Игра Детска Играчка

ABWE Најдобри Продажба 7 Мозокот Закачка Метална Жица IQ Загатка Прстен Тест Ум Игра Детска Играчка

DEN 154.56

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет и сосема нов IQ загатка прстен.
Одлично за креативно размислување и да се подобри деца' IQ и EQ.
Одличен подарок.
Боја : сребрена
Материјал : метал
Големина : околу 2 mm дијаметар
Цел : повеќе од 96 месеци деца
Пакет содржина : 7 x IQ загатка прстен
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Висок квалитет и сосема нов IQ загатка прстен.
Одлично за креативно размислување и да се подобри деца' IQ и EQ.
Одличен подарок.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
SZ-ABWE-I021206
Пол:
Унисекс
Предупредување:
како опис
Карактеристики:
Образовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат