.

.

New
Топла Продажба Крстот Изјава Tassel Ѓердан Жените Боја Multilayers Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Накит

Топла Продажба Крстот Изјава Tassel Ѓердан Жените Боја Multilayers Синџир Ѓердан Ѓердани Pendant Накит

DEN 715.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Нов стил
Обликотшема:
Геометриски
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат