.

.

New
CLUCI Жените Накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Делфин Locket Кафез Pendant за Девојки Среќа Подарок

CLUCI Жените Накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Pendant Делфин Locket Кафез Pendant за Девојки Среќа Подарок

DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Шарм Тип:
Животни
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SC040SB-1
Главниот Камен:
Никој
Количина:
едно парче кафез pendant (Не бисери, без синџири)
Поправи бисер големина(најголемата):
8мм
Големина:
20.6*11*13.5 мм
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат