.

.

New
Плус Големина на Жените Лето Петар Пан Јака Облекуваат Жените Комбинација Фустани Заинтересирани Должина Секојдневен Облека Полна Ракав Фустани Vestidos

Плус Големина на Жените Лето Петар Пан Јака Облекуваат Жените Комбинација Фустани Заинтересирани Должина Секојдневен

DEN 586.00
DEN 665.28

Количина на стоки
Достапно


Нови Пристигнување Плус Големина 2 XL Лето Петар Пан Јака Облекуваат Жените Комбинација Заинтересирани Должина Секојдневен Облека Полна Ракав Фустани Vestidos
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Моден Жени Секси Флорални Чипка Кратко Sleeve Коктел Вечер Партија Повик Краток Мини Фустан Лето
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Ацетат , Полиестер
Боја : Нане Зелена, Qiuqing Зелена, Црвена Роза
Стил : Fashion & Неврзан
Големина : Азија S, M, L,XL,2 XL
Sleeve Тип : Долг Ракав
Деколте : O Деколте
Сезона : Летни
Ocassion : Случајни/Партија/Club/Коктел
Модел : Цврсти
Пакет Се Вклучени : 1 * Секси Жени Мини Фустан
Забелешки :
1. Над НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред наддавање, ви благодарам.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1" разлики поради прирачник за мерење.
3. Вистинска боја може да бидат малку различни, поради светлината на екранот.

Големина Биста Рамо Должина Половината Ракав
S 80 35 82 74 57
М 84 36 83 78 58
L 88 37 84 82 59
XL 92 38 85 86 60
2 XL 96 39 86 90 61

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
Петар пан Јака
Материјал:
Lanon,Ацетат
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
0800
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Жените
vestidos:
Се облекуваат
лето облечи:
макси фустан
Партија фустани:
vestidos де fiesta
Плус Големина:
2017 тексас фустан
секси тенок:
Vestido де феста
Украина:
долг фустан
Стил:
Повик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат