.

.

New
Понудата на силиконски калап сапун мека тин ѕвезда торта мувла

Понудата на силиконски калап сапун мека тин ѕвезда торта мувла

DEN 137.00
DEN 144.00

Количина на стоки
Достапно


Име : силиконски калап
Материјал : увезената храна одделение силика гел (ФДУ стандард)
Спецификација : 28 * 16.8 * 3 cm
Една дупка големина : 7 CM

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
alilonglong
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки
Спецификации:
28*16.8*3CM
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат