.

.

New
30ml 50мл Круг Главата Празни Пластични Airless Шише Користи Серум Лосион Емулзија Фондацијата Пакување за Козметика Сад 10pcs

30ml 50мл Круг Главата Празни Пластични Airless Шише Користи Серум Лосион Емулзија Фондацијата Пакување за

DEN 888.00

Количина на стоки
Достапно

Шишето е не-токсични и невкусна, тој е безбеден и удобен. Тоа не се распаѓаат токсични супстанции,висока воздухот стегање, не е лесно да се кршат. Тоа е популарна DTY алатки за cosmestic контејнери.(Одлично за патување или дома) Удобен за носење, се стави во рачна ташна, cosmestic кеси во секое време и насекаде. Пополнување инструкции : На airless шише мора да се полни со течност, кога ќе ги користите во прв пат. Големина : 30ml 120*33cm 50мл 150*33cm

Карактеристики на стоката

Спецификации:
50мл, 30ml
боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml 50ml
Број На Модел На:
Refillable Шишиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат