.

.

New
YuXi Микро USB Џек Мини USB приклучок Конектор приклучок за Полнење Порта за Huawei P9 Младите верзија на Мобилниот телефон.

YuXi Микро USB Џек Мини USB приклучок Конектор приклучок за Полнење Порта за Huawei P9 Младите верзија на Мобилниот

DEN 12.00
DEN 14.40

Количина на стоки
Достапно


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Карактеристики на стоката

дизајн:
Бар
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
MC-391
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат