.

.

New
Шарм 5Pairs Злато clip Earring, Отворајќи Кристал Кристал Бела Школка Кука Обетки

Шарм 5Pairs Злато clip Earring, Отворајќи Кристал Кристал Бела Школка Кука Обетки

DEN 1166.00
DEN 1281.12

Количина на стоки
Достапно


1 . Големина : Околу 18 мм
2. Состојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm
3 . Материјал : Бакар,Кристал, школка
4 . Боја : Како што е прикажано на слика
5 . Употреба : Катира/Партија/Подарок да frined
6 . Единица за Количество : 5 пар /МНОГУ
7 . Производ Состојба : Нова
8 . Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL..
9.Превозот Време : 15-25days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-8days ( EMS, DHL.. )
10 . Место На Потекло : Произведено Во Кина
Мојот пријател,Ние слободни DHL/EMS/UPS-от за цел дека над $150 !!!
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат