.

.

New
1pc Метал Станот/Точка Куршум Ракета Snuff Snorter Трагачи Станот/Точка Устата Совети Snuff.Боја Случаен Избор

1pc Метал Станот/Точка Куршум Ракета Snuff Snorter Трагачи Станот/Точка Устата Совети Snuff.Боја Случаен Избор

DEN 76.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Метал Куршум Ракета Snuff Snorter
Материјал : Метал
Висина : 54mm
Дијаметар : 12mm-15mm
Тежина : 19g
Боја : Црна/Црвена/Зелена/Виолетова/Gold/Сино
Пакетот Вклучува :
1 x метал куршум snuff snorter
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да ни остават порака за боја сакате, ние ќе провери дали тоа е во парк, или боја ќе биде предаден, од страна на случајни!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HORNET
Техника:
Матирано
Број На Модел На:
YD015
Материјал:
Алуминиум
Бродови Од:
Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат