.

.

New
2017 ТОПЛА Нова Жешка Мечка Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор трговија на Големо Водоотпорен Отстранлив

2017 ТОПЛА Нова Жешка Мечка Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор трговија на Големо Водоотпорен Отстранлив

DEN 190.00
DEN 234.72

Количина на стоки
Достапно


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА
ЉУБЕЗНО ЈАС СУМ ПОДГОТВЕН ДА ИМ ДАДЕ НА МОЈАТА НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА СЕКОЈ ОД МОИТЕ КЛИЕНТИ, АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА , PLS СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА КОНТАКТ СО МЕНЕ, ЈАС ЌЕ ДАДАМ СЕ ОД СЕБЕ ЗА ДА ИМ ПОМОГНЕ НА ВАС, ВИ БЛАГОДАРИМЕ : )
Ѕидот Налепници Ѕид Налепници Дома Декор Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор
ОПИС
Нова Жешка Мечка Среќен Божиќ Ѕид Налепници Дома Декор Европски И Американски Трговија На Големо Водоотпорен Отстранлив

Карактеристики на стоката

Шема:
3D Налепница
Стил:
Класичен
Тема:
Фестивал
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
H028
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
визија:
Двострано Визуелизација Шема
Премиум Функција:
Водоотпорен
Додатоци:
Подарок
Тип:
Заштита На Животната Средина Ѕид Налепници
Големина:
64CM*81CM
Ѕидот Налепници:
Се лепат на ѕидот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат