.

.

New
Безжична Камера За Рено Twingo 2 II 2007~2014 / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата / CCD Ноќ Визија

Безжична Камера За Рено Twingo 2 II 2007~2014 / Автомобил Rear view Camera / HD Назад до Обратна Камерата /

DEN 1301.00
DEN 1734.72

Количина на стоки
Достапно

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера
За Рено Twingo 2 II 2007~2014
Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН . МОДЕЛ РКА е за поврзување на боја LCD Монитор. МОДЕЛ ПОМОШЕН е за поврзување со protable GPS. Ако цел без да остават порака, ќе испрати модел МОДЕЛ РКА Defaultly .
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Предавателот 1 x Приемникот 1 x прирачник за корисникот Спецификација : 1 Effective Pixls : 440.000 (720x540) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 18.5 мм 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP66 14.Видео Кабел Должина : околу 6m Главни Карактеристики : - 2.4 G безжична / колор видео Предавател за Rear view Camera да Цртичка DVD, Во Автомобил Монитор, LCD. - Опсег до 10 метри, одлична за поголеми возила како каравани. - Конвертирате жичен rear view camera во безжичните. - Во реално време задните приказ додека обратен автомобил за да се осигура вашата безбедност - Силна анти-мешање способност,висок квалитет на сликата. - Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос. - Едноставно поврзување на заден поглед на камерата за да предавателот и автомобил LCD дисплеј на приемникот и voila! Имате себе целосно функционирање безжична rear view camera. Предавателот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 9 V~14 V LED Моќ Екранот Примачот : 2.4 G безжична/колор видео Влез : DC 5 V LED Моќ Екранот За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Пост Регистрирани Воздух Mail, DHL, EMS, ARAMEX - Тоа е за Купувачи. Соединетите американски Држави, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.
Повратни информации Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашата управуваат.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
За Рено Twingo 2 II 2007~2014
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат