.

.

New
G61 Соларни Наплаќа LED Миленичиња куче Јака Ноќ Безбедност Рефлексивни Сјај Трепка Куче, Мачка Јака USB Полнење Водоотпорен Јаки

G61 Соларни Наплаќа LED Миленичиња куче Јака Ноќ Безбедност Рефлексивни Сјај Трепка Куче, Мачка Јака USB Полнење

DEN 479.00
DEN 556.32

Количина на стоки
Достапно


·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време. Идеален за одење во текот на ноќта и да се забавувате. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
G61 Соларни Наплаќа LED Миленичиња куче Јака Ноќ Безбедност Рефлексивни Сјај Трепка Куче, Мачка Јака USB Полнење Водоотпорен Јаки [ Услов : ]100% Сосема Нов и Висок Квалитет на [име на Производ] : Нова Енергија пет јака [карактеристики на Производот : Прозрачна & рефлексивни [Производ Материјали : Најлон мрежа, пластика, соларни панели, метал [Карактеристики] : Соларен еколошки батерија [Производ] Рели : за 200 KG [Производ] живот : околу 14 часа на непрекината долги светла [] Полнење време : сончево време на полнење : за 8 часа полнење преку USB време : околу 2 часа ЗАБЕЛЕШКА : Соларна време на полнење е под влијание на интензитетот на сонцето Боја : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Портокалова, розова,бела LED боја : Исто како јака боја, Големина : S. L Големина на Вратот (CM) погодни за S (Size : Small) 35-40cm Сугерираше дека на 8-15kg куче да го користите M (Големина : Среден) за 40-50cm Сугерираше дека 15-25kg куче да го користите L (Големина : Големи) 50-60cm Сугерираше дека 25-40kg куче да го користите Introction : Најлон LED Осветлување Миленичиња Куче Безбедност јака, лесен и удобен за носење и да се отстрани со тока.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.Shinning во мракот не само што го прави вашиот прекрасна милениче уникатен, но, исто така одличен начин да се обезбеди и вас и вашето домашно милениче безбедност. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате. производот е погоден за темна околина или за прошетка на кучето во текот на ноќта , отворено и домашно милениче движење низ светла оптички влакна светлина, од предупредување , додека изразување на индивидуалноста , моден дизајн мода , ден или ноќ, кога ќе го вклучите и исклучите светлото емитуваат функција се погодни за домашно милениче користат Пакетот вклучува : 1x соларни & usb полнење куче Јака Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Функција:
Светла,Персоналните,Рефлексивни
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Соларни chareable
боја:
Жолта, Зелена, Сина, Розова, Портокалова, Црвена, Црна
Функција:
Мода, Лесен, Удобен, Симпатична
погоден:
Мал/Среден/Големо Куче, Мачка
Шема:
Солидна шема
Пакет:
opp
Бесплатен превозот :
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат