.

.

New
SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни Toaster Пекарница Печка за бесплатен превозот

SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни Toaster Пекарница Печка за бесплатен

DEN 20448.00

Количина на стоки
Достапно

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.
SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни Toaster Пекарница Печка за бесплатен превозот
Еден Дел : Параметри
Дел Втор Дел : Слика На Екранот
Shiping термин : 1) Ако ви се допаѓа нашето производство, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress или можете да ја додадете во вашата кошничка. 2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail. 3) Кога Aliexpress информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО. Гаранција и Гаранција : На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Други Политики : 1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2) ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими, не остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации Гаранција и Враќање : Ние гарантираме за објектот ние распродадени е во 100% со добар квалитет и состојба. Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Ние им овозможи да се врати назад на секој распродадени предмети во рок од 7 дена. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
60L
Број На Модел На:
SH-KX60
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
Функција:
Печење
Додатоци:
За печење, печено нето, ракување, ротирачки вилушка вилушка, се пече се справи со вилушка
сертификација:
ISO
Моќност (W):
2200W
Име:
SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни наздравија заборава
Модел:
SH-KX60 SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Conve
Напон:
220v SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни
моќност:
2200w SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Conveyo
За користење на режимот:
електрични SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Conv
tempreture:
250 степен SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Ко
netweight:
14kg SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Рерна Електрични Подвижни
Предности:
Независна контрола на температурата
димензија:
595*365*385mm SHIPULE Комерцијални Подвижни Toaster Пекарница Електрична Рерна
Лагер Големина:
450*360*350mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат