.

.

New
Види случај Snap Назад кристал притиснете back (назад поблиску watchmakers поправка Алатка 11 Умира

Види случај Snap Назад кристал притиснете back (назад поблиску watchmakers поправка Алатка 11 Умира

DEN 996.00
DEN 1048.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
100% нов и Висок Квалитет
За да инсталирате рамки прстени, триење вметнување на минерални кристал или батеријата се менува.
Пролет зглоб tilts на потребни за контактот и се применуваат дури и притисок врз види назад.
Сите метални умира се полира за да се избегне било нула.
Висок квалитет на метал и издржливи.
Тоа доаѓа со асортиман од 12 умира за да се овозможи сите големина часовници.
Мора да имаат за watchmakers.
Совршен за менување на батерии, бендови и ситни поправки на часовници.
Одлично за затворање вашиот snap назад види случај по промена на големината или поправка на работа.
Лицето надолу конфигурација значи поправка лице го гледа случај врати се затворени.
Доаѓа со сет на 11 случај умира.
Големина : 15,18,19,21,23,25,27, 29,31,33,35 mm(дијаметар).
Пакет Се Вклучени :
1x види Поправка Алатка

Карактеристики на стоката

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат