.

.

New
2 ПАРЧИЊА Мини USB Флеш Диск У Диск 5pin Микро USB OTG Кабелот за Адаптер Конвертор За Xiaomi HTC Samsung, HuaWei Телефон Таблета

2 ПАРЧИЊА Мини USB Флеш Диск У Диск 5pin Микро USB OTG Кабелот за Адаптер Конвертор За Xiaomi HTC Samsung,

DEN 41.00
DEN 50.40

Количина на стоки
Достапно


Опис
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон поддржува OTG функција.Овој адаптер може да се користи само во OTG android телефон таблета
2.Погоден за нормална USB интерфејс,не тенка
100% Сосема нов и висок квалитет
Компактни димензии,лесен,удобен да го користите носат
Лесен за употреба во OTG телефонот за пренос на податоци од мобилен телефон и USB диск, без било кој компјутер
Само поддршка за Андроид телефон со OTG функција
За поддршка на заедничките нормално USB интерфејс,не се за тенка.
Пренос на датотеки да се OTG,ќе ви Овозможи да се поврзете со повеќето USB Флеш Диск,Глувче,Тастатура и некои дигитални камери и сл.
Стабилна,Побрзо, Посилно компатибилност
Спецификација :
Големина : 15.4*11mm(L*W)
Материјал : ABS+Zn Легура
Оперативен влажност : 20%RH-85%RH
За поддршка на Системот : Windows98/me/2000/XP/Vista macintosh OS 9.или Подоцна Линус Kernel 2.4 X или подоцна Android 2.3 и погоре.
(На паметни Уреди со OTG функција)
Пакет се Вклучени : (Други accessary не се вклучуваат)
2 PC Микро USB машки да USB Женски OTG Адаптерот Конвертор За Андроид Таблет Телефон

Карактеристики на стоката

Должина на кабел:
Никој
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
/
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат