.

.

New
Јас&zuan 925 фунта silve 0.79 кт Камен Ѓердан Јапонија Оригиналната Серија Паметни Премести Камења Pendant со сребро синџир за жени

Јас&zuan 925 фунта silve 0.79 кт Камен Ѓердан Јапонија Оригиналната Серија Паметни Премести Камења Pendant

DEN 1012.00
DEN 1840.80

Количина на стоки
Достапно


започнете
крајот
Јас&zuan 925 фунта silve 0.79 кт Камен Ѓердан Јапонија Оригиналната Серија Паметни Премести Камења Pendant со сребро синџир за жени
Pendant Големина : 10мм*10мм
Парична казна или Мода : парична Казна
Метали Тип : 925 Sterling Silver
Должина : 45см
Главниот Камен : Кубни Циркони
Боја : Бела
Количина : 1
Тежина : 0.79-каратно
Shapepattern : Круг
Камен Големина : 4.5 мм*4.5 мм
Sild камен : Кубни Циркони
Боја : Бела Количина : 16
Тежина : 0.10-каратно
Shapepattern : Круг
Пол : Жените
Стил : Популарната
Повод : Партија/работа/свадбата
Тежина : 2.27 g
Место на Потекло : Кина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Pendant Големина:
10мм*10мм
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Сертификат Број:
925
Бренд Име:
l&zuan
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Приврзоци
Pendant Големина:
10мм*10мм
боја:
Бела
Тежина:
2.27g
925 Фунта Silve:
ѓердан
Pendant:
оригиналниот
Премести Камења:
сребрен синџир
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат