.

.

New
YAZOLE Бутик Бренд Мажите се Види Слободно Бизнис Часовници Кварц Хривнија Златни Часовници Relogio Masculino YD342

YAZOLE Бутик Бренд Мажите се Види Слободно Бизнис Часовници Кварц Хривнија Златни Часовници Relogio Masculino

DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно


Висок квалитет Нараквица (црна, кафеава)
Животот водоотпорен & имаат поминато
Види стил, договор, одмор, мода, бизнис. Неправилни дигитален дизајн на Рим.
Види материјал : фино брусење, конкавна стакло
Dial големина : околу 40 мм дијаметар, и имаат поминато дебелина од 10.8 MM
Рака димензии : ширина 2 CM, должина 24 CM
58 g тежина : целата табела
Види карактеристики : конкавна метал и стакло, шупливи игли водоотпорен дизајн живот!
Пакување :
Секоја парцела ќе биде внимателно спакуван,за да се осигура
нашите клиенти можат да добијат своите парцели непроменети
Превозот :
А,Од Кина : Ние поддршка на различни видови на превозот
метод : ЕМС.Курирската служба DHL.Кина Пост,Post NL,Русија Пост..итн.
Б,Од странство, магацин : Ние го имаме во странство на магацин,
да услуга на нашите клиенти кои живеат таму,така што ќе биде
брзо и многу погодност да го испорача.
Испорака :
Ве молиме пријавете се за испорака по парцела/производ
е потврдено.
Повратни информации & По-продажбата на sercive :
А,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации ако ви се задоволи со нашата служба&производи.
Б,Ако има некои probelm со логистичка или производ,
ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации,бидејќи
имаме целосен по-продажбата на систем секогаш во вашата услуга,
сп дека ние веруваме дека имаат способност па реши секој probelm
сте се сретнале.

Карактеристики на стоката

Случај Дебелина:
10.8 MM
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
YAZOLE
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
YD342
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Дисплеј Тип:
Покажувач
Движење тип:
Кварц
Дебелината на:
10.8 MM
Dial Дијаметар:
40mm
Круна тип:
завртка круна
Тока Стил:
pin тока
Тока Материјал:
Титаниум
Рака материјал:
PU
Обликот на dial:
Кружни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат