.

.

New
Авто резервен дел VE главата роторот 14683 36480 ПОГОДЕН Cummins 6BT 5.9

Авто резервен дел VE главата роторот 14683 36480 ПОГОДЕН Cummins 6BT 5.9

DEN 2410.00
DEN 2975.52

Количина на стоки
Достапно

Descripation
ПЕТ Роторот Главата 1468336 480 погоден Cummins 6 BT 5.9
пакување
Услови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание :
-> Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете E-EMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
-> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.
-> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.
-> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.
Ова е многу importent за царинење.
(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу US$10-САД$35. инаку,ние ќе го промени превозот методи .
(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.
(4) Купувачот е одговорен за царинење. Купувачите ги сноси сите на косата, ако не се справи со царинење во време или да одбие да потпише договор за пакетот.
(5) Предметите ќе биде само превезува по плаќање.
(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
Транспорт
DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
WY
Производителот Дел Број:
1468336480
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
висок breaing челик
Земја/Регион на Производство:
Shenyang Кина
Објектот Должина:
10
Објектот Ширина:
10
Другиот Дел Број:
1468336480
Осветленост Дел Број:
1468336480
Специјални Функции:
погоден Cummins 6BT 5.9
Објектот Тежина:
2.06
Објектот Висина:
10
Дел Име:
Шефот на роторот или пумпа
О. е. Не:
1 468 336 480
Примена:
Cummins 6BT 5.9
сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
право на ротација
Спецификација:
6/12R
Цилиндар:
6
Поставување на Возило:
моторот
Транспорт:
DHL ТНТ ЕМС FedEX, итн
Пакување:
Стандард
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат