.

.

New
Моден врвен квалитет на природен камен бела боја тркалезна форма голема дупка Шарм 8x14mm монистра За Нараквици 50pcs/многу големо слободни

Моден врвен квалитет на природен камен бела боја тркалезна форма голема дупка Шарм 8x14mm монистра За Нараквици

DEN 842.00
DEN 936.00

Количина на стоки
Достапно


Камен Големина : 14mm*8мм
Боја : Како на сликата
Материјал : Природен камен
дупка : 6mm
MOQ : 50 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Број На Модел На:
round07
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
14mm*8mm
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат