.

.

New
Мотор На Јамаха VIRAGO 535 XV535 1987-2000 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

Мотор На Јамаха VIRAGO 535 XV535 1987-2000 АТВ Мотоцикл Електрични Делови Стартер Електромагнетниот Копчето

DEN 319.00
DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.Ви благодариме за вашето разбирање.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Превозот време не е загарантирана. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. за превозот безбедно.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Опис :
Функција
100% Сосема нов и висок квалитет;
Погодни За :
Јамаха VIRAGO 535 XV535 1987-2000
Големина : 4.Телефон мора да се for international express превозот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и клиент
гаранција за квалитет. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил, така што ние
Бизнис Часови : Сонце-Петок Од 10 : 00-18 : 00 (Кина Време GMT+8 : 00)
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Парцели Изгубиле
Ве молиме дозволете ни да знаеме ,Ние ќе ви даде 100% задоволително решение
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.Вашиот не добиете објектот
3.
Answer : ___________________________ Note :
1. ние ги испратите преку различни воздух mail. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.

Карактеристики на стоката

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Име На Модел:
За Јамаха VIRAGO 535 XV535 1987-2000
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат